Straipsniai

Nemokamos interneto svetainės kūrimas – ar verta ?

nemokamas svetainės kūrimas

Interneto svetainės gali tūrėti daug tikslų, tačiau pagrindinius būtų galima išskirti prekinio ženklo reputacijos kėlimas ir pardavimų didinimas. Tačiau, kad tie tikslai būtų pasiekti neužtenka vien turėti internetinę svetainę, ji turi būti pritaikyta Jūsų veiklai. Kaip pvž. galime imti internetinę svetainę pateikiančią tam tikrų prekių katalogą. Jei tos svetainės dizainas bus nepatrauklus, tekstas išdėliotas chaotiškai, nepateikti klientus dominantys kriterijai, tai ne tik lankytojais netaps pirkėju, tačiau ir Jūsų prekinio ženklo reputacija kris. Taigi jei nusprendėte, kad Jums reikalinga interneto svetainė niekada nerekomenduojame imti pačių pigiausių pasiūlymų, nes tai tikriausiai bus tiesioginė priklausomybė maža kaina – prasta kokybė, ko pasekoje negausite norimo rezultato.

Nemokamos interneto svetainės kūrimo paslaugos

Šiuo metu į rinka veržiasi nemokamos interneto svetainės kūrimas. Kas tai ? Ar tai tikrai nemokama ? Ar nėra paslėpto kabliuko ? Tai atsakymas gana paprastas, kad nemokamai būna tik sūris pelėkautuose. Ši paslauga netgi nėra nemokama pirminėje stadijoje, yra imami pinigai už svetainės talpinimą, kur dalis pinigų ir kompensuoja svetainės sukūrimo išlaidas. Mokėti už svetainės talpinimą reikia kas mėnesį ar kas ilgesnį laikotarpį. Peržiūrėjus pagrindinius šių paslaugų tiekėjų sąlygas galime padaryti tam tikrą analizę. Tai pačios pigiausios ir pačios paprasčiausios svetainės, kuri jau nebeatitinka šiuolaikinių reikalavimų, sukūrimas ir išlaikymas per metus kainuos nuo 57,92 eur (200lt) iki 115,85 eur (400lt). Taip tai atrodo labai pigu, tačiau ką iš tikrųjų už tai gausite ? Jūs gausite patys ir susikurti internetinę svetainę! Jus išsirenkate norimą svetainės dizainą iš pateiktų šablonų, apmokate už svetainės talpinimą ir galiausiai visą informaciją turite susidėlioti į puslapį patys. Taigi ką Jums suteikia šių paslaugų tiekėjas už čia sumą ? Tai svetainės talpinimą ir paruoštus šablonus, kuriuos susitvarkote patys. Jei reikalingos tam tikros puslapio modifikacijos arba jau unikalus puslapio dizainas jau yra imamas papildomas numatytas užmokestis, kuris dažniausiai gali būti brangesnis už standartinės nemokamos svetainės talpinimą metus laiko ar fiksuotas valandinis užmokestis svyruojantis nuo 14,48 eur/val. (50lt) – 28,96 eur/val. (100lt). Taip pat laikui einant jei norėsite atlikti tam tikrus svetainės dizaino ar programavimo darbus reikės susimokėti dideles pinigų sumas.

Taigi nemokamos interneto svetainės kūrimas – Jūs patys turėsite investuoti daug laiko į svetainės sukūrimą ir gausite nepritaikytą sprendimą Jūsų verslui, neturėsite svetainės nuosavybės teisių ir tikriausiai investuoti pinigai gali viršyti už mokamos svetainės sukūrimo išlaidas.