Straipsniai

Internetinio puslapio kūrimo kaina – kaip pasirinkti ?

internetinio puslapio kūrimo kainą

Internetinio puslapio kūrimo kaina internete svyruoja nuo 0 iki šimtų tūkstančių. Taigi nuo ko priklauso internetinio puslapio kūrimo kaina ? Būtų galima išskirti du pagrindinius veiksnius lemiančias kainas. Tai kuriančio asmens ar įmonės nustatyti įkainiai ir internetinio puslapio sudėtingumas. Taip tai skamba paprastai, tačiau paanalizavus galima pateikti tam tikras detales, kurios yra nepateikiamos klientui.

Kaip pasirinkti tinkamą internetinio puslapio kūrimo įmonę ar asmenį ?

Vienos įmonės gali siūlyti sukurti internetinę svetainę nemokamai, o kitos už lygiai tokį patį darbą paimti keletą dešimčių tūkstančių . Apie internetinio puslapio sukūrimą nemokamai buvo aprašyta praeitoje temoje. Trumpai primenant, tai kad nemokamai internetinio puslapio tikrai negausite, Jūs turėsite mokėti padidintą puslapio talpinimo mokestį, taip pat didelį tarifą už atliktus pakeitimus, visa tai ir padengs kūrimo išlaidas, bei patiems teks susikurti ir susikelti visą informaciją į puslapį. Tad visada reikia sužinoti visas detales, kad vėliau nereikėtų gailėtis. Kitas klausimas, o ką gausite pasirinkę pačią brangiausią internetinių puslapių kūrimo įmonę ? Jus gausite visą komandą, tai vadybininkas kuris su Jumis bendraus, programuotoją kuris kurs puslapio funkcionalumą, dizainerį – kuriantį svetainės išvaizdą ir kitus specialistus reikalingus Jūsų svetainės kūrimui. Taip tai gali garantuoti aukščiausią kokybę, jei Jūsų projektas yra didelis ir reikalaus didelių resursų, bet už tai sumokėsite didžiausią rinkos kainą. Tačiau jei Jūs kreipiatės su nedideliu projektu, Jūsų lūkesčiai gali būti nepateisinti. Kodėl ? Taip yra, todėl kad šios stambios programuotojų įmonės daugiausiai dirba su užsienio klientais, kurių įkainiai yra daug didesni nei Lietuvoje . Nors Jus galite manyti, kad internetinio puslapio kūrimo kaina yra didelė ir turite būti svarbus klientas, bet jei Jūsų projektas mažas tai tikrai Jūsų užklausos nebus prioritetinės ir negausite pakankamai dėmesio.

Taigi reikėtų rinktis puslapio kūrėją ar įmonę pagal Jūsų projekto didį ir turimą biudžetą. Net ir vienas puslapio kūrėjas gali Jums pasiūlyti kur kas geresnį puslapio sprendimą ir pasirūpinti Jūsų projektu kur kas geriau, nei didelė įmonė, nes Jus jam būsite svarbiausias klientas ir bus stengiamasi patenkinti visus poreikius.

Internetinio puslapio kūrimo kaina priklauso nuo internetinio puslapio sudėtingumo.

Aptarti internetinio puslapio sudėtingumą yra sunku, tačiau kaip pavyzdį galima imti kėdes: taburetę, biuro kėdę ir stomatologo kėdę. Jos visos yra kėdės, tačiau atlieka skirtingas funkcijas ir jų kaina taip pat yra labai skirtinga. Taip pat yra ir su internetiniu puslapiu. Vieno internetinio puslapio funkcija būtų tik pateikti informaciją, kito parduoti prekes, trečio atlikti sudėtingas, specifines funkcijas. Visa tai ir nulemia kainas. Tačiau kainos nebus tokios didelės ir kuriant sudėtingesnį puslapį, jei jam bus galima panaudoti jau standartizuotus sprendimus, puslapio šablonus, tačiau jei puslapis reikalaus būtent tik Jums individualių sprendimų, tai šiuo atvejų internetinio puslapio kūrimo kaina smarkiai šoktelės į viršų. Taigi jei Jūsų projektas nereikalauja specifinių funkcijų reikėtų rinktis standartizuotus sprendimus, kurie užtikrina nedidelę ir konkurencingą kainą .