Straipsniai

Elektroninės parduotuvės kūrimas – svarbiausios savybės

Elektroninės parduotuvės

Norint pradėti prekybos verslą, bet neturint pakankamai pinigų nuomotis patalpoms, jas įsirenginėti ir t.t. geriausias sprendimas elektroninės parduotuvės kūrimas. Elektroninės parduotuvės kūrimas tikrai kainuoja daug mažiau nei atidarant realią parduotuvę ir jos išlaikymas kainuoja tik kelis eurus per mėnesį už serverio nuomą. Taigi į kokius techninius dalykus reikėtų atsižvelgti norint susikurti sėkmingą elektroninę parduotuvę ?

Elektroninės parduotuvės modernus, tinkantis tai sričiai dizainas.

Prekės turi būti išdėstytos patraukliai. Pirmame lape pateiktos vykdomos akcijos, naujausios prekės, perkamiausios prekės, svarbi lankytojui informacija. Lankytojas įėjęs į pradinį elektroninės parduotuvės puslapį turi iškarto suprasti, kokias prekes galės įsigyti, kokias nuolaidas ar specialius pasiūlymus gaus.

Elektroninės parduotuvės navigacija

Labai svarbi funkcija – patogi navigacija. Prekės turi būti sugrupuotos kategorijomis ir aiškiai pateiktos meniu juostoje. Vis daugiau naudojama lipni navigacijos juostos. Tai reiškia, kad kaip Jūs slenkate el. parduotuvę žemyn navigacijos juosta būna fiksuota vienoje vietoje ir yra visada prieinama.

Elektroninės parduotuvės prisitaikantis dizainas

Vis daugiau naudotoju internete naršo mobiliais telefonais, planšetėmis. Tai gali sudaryti net 30% viso jūsų srauto. Taigi tai didelė dalis Jūsų potencialių klientų. Kad šiems vartotojams būtų patogų naudotis visomis elektroninės parduotuvės funkcijomis reikalingas prisitaikantis elektroninės parduotuvės dizainas.

Automatizuotas apmokėjimas

Svariausias elektroninės parduotuvės privalumas tai nuolatinis jos veikimas (24 valandas per para, 7 dienas per savaite). Taip pat vartotojas tikisi ir įsigytą prekę iškarto apmokėti. Lietuvoje tai puikia išpildo PaySera.lt (Mokėjimai.lt) sistema, kuri leidžia integruoti automatinį apmokėjimą į elektroninę parduotuvę.

Atliktas elektroninis parduotuvės optimizavimas – SEO

Labai svarbu, kad elektroninė parduotuvė atitiktu visus paieškos sistemos keliamus reikalavimus. Tik taip Jūs galėsite tikėtis atsirasti Google.lt paieškos pirmose pozicijose , kas Jums garantuos pakankamą klientų srautą.

Socialinių tinklų integracija

Kad sulauktumėte daugiau pirkėjų reikalinga socialinių tinklų integracija. Tai Facebook, Google+, Twitter sukūrimas ir įdiegimas į el. parduotuvę. Tai Jums duos tiek pliusą natūralioje paieškoje, tiek galėsite pritraukti klientų per socialinius tinklus.

Taigi atlikus visus šiuo sprendimus elektroninės parduotuvės kūrimas bus sėkminga pradžia Jūsų verslui.