Naujienos, Straipsniai, Tinklaraštis

Kodėl verta atnaujinti internetinį puslapį?

Internetinio puslapio priežiūra ir atnaujinimas lemia sėkmingą jo veikimą. Vartotojas įėjęs į puslapį per keletą sekundžių susidaro bendrą įspūdį apie Jūsų svetainę. Jei pirmas įspūdis yra teigiamas, tai Jūs išsaugote potencialų klientą ir jis toliau ieško jam aktualios informacijos Jūsų puslapyje. Jei pirmas įspūdis yra neigiamas, tai vartotojas iškarto gali palikti internetinį puslapį, taip ne tik Jūs netenkate kliento, bet dar gaunate neigiamą signalą google paieškos sistemoje. Jūsų pozicijos google paieškoje taip pat priklauso nuo to kiek laiko, kiek puslapių peržiūri žmogus svetainėje. Kuo ilgiau naršo žmogus ar daugiau puslapių atidaro svetainėje, tuo Jūsų internetinis puslapis yra geriau vertinamas google paieškoje. Taigi, apgalvotas internetinio puslapio kūrimas yra pirminis ir svarbiausias faktorius Jūsų sėkmei.

Tačiau, kad koks geras internetinis puslapis yra sukurtas, jis kaip ir viskas po truputi sensta ir reikalauja atnaujinimo. Rekomenduotina kas 2 metus tiek techniškai, tiek iš dizaino pusės atnaujinti internetinį puslapį ar net iš naujo atlikti puslapio kūrimą, perkeliant seną informaciją. Internetinė erdvė labai smarkiai kinta ir jei norite savo klientams užtikrinti gerą naudojimo patogumą ir profesionalų dizainą, atitinkantį šių dienų tendencijas, reguliarūs atnaujinimai yra būtini. Atnaujinti internetinį puslapį būtina taip pat ir saugumo užtikrinimui. Jei Jūsų svetainė naudoją tam tikrą TVS (tūrinio valdymo sistemą), tai nuolat išeina modulių, pačio „varykliuko“ ar temos atnaujinimai. Atnaujinimai apima saugumo spragų ištaisymą, funkcionalumo praplėtimą.

Techninis puslapio atnaujinimas yra labai svarbus, bet dar ne vienintelis faktorius. Kitas būtinas darbas tai nuolatinis informacijos atnaujinimas, naujos kūrimas. Turbūt jei įeitumėte į puslapį ir ten būtų publikuojama informacija 5 metų senumo, Jums tai sukeltu abejones dėl puslapio aktualumo. Tad ir po puslapio sukūrimo naujos informacijos skelbimas, kaip nauji straipsniai, paveikslėliai, nauji įrašai, atnaujinami aprašymai yra svarbus kriterijus tiek vartotojui naršančiam Jūsų internetiniame puslapyje, tiek Google paieškos sistemai. Jei siekiate būti google paieškos viršuje tai bene vienas svarbiausių faktorių, informacijos nuolatinis kėlimas, atnaujinimas.

Taigi, atlikti puslapio atnaujinimą ar pilną puslapio perkūrimą kas 2 metus yra rekomenduotina. Taip pat naujų straipsnių, įrašų kėlimas Jūsų puslapyje užtikrins tiek klientų teigiamą įvertinimą, tiek pakels svetainė pozicijas google paieškoje.