Straipsniai, Tinklaraštis

10 priežasčių kodėl smulkiajam verslui būtina turėti internete svetainę

10 priežasčių kodėl smulkiajam verslui būtina turėti internete svetainę

Jei esate smulkaus verslo savininkas, šis straipsnis kaip tik jums.

Šiomis dienomis verslui turėti interneto puslapį ar elektroninę parduotuvę yra paprasčiau nei bet kada. Tai daug nekainuoja, yra daug gerų puslapio kūrimo specialistų kurie sukurs jums svetainę, todėl jums patiems nereikės mokėti programuoti ar kurti dizaino, interneto puslapis neapsiriboja darbo valandomis, pasiekiamas visą parą ir yra geriausia nemokama reklamos priemonė.

Smulkaus verslo svetainės turėjimas reiškia ne tik jūsų prekių ir paslaugų pardavimą, bet ir tam tikros vertės potencialiems klientams suteikimą.

Vis dar nežinote, kaip interneto svetainė padės jums plėsti verslą?

Čia yra dešimt priežasčių, kodėl kiekvienam verslui reikalinga svetainė:

  1. Jūsų klientai tikisi jus rasti internete

Jei tai būtų vienintelė priežastis sąraše, to pakaktų. Pagalvok apie tai. Ar pasitikėtumėte verslu, kuris neturėjo interneto puslapio?

Jei neturite verslo tinklalapio, šiandien skaitmeninių žinių turintys (ir nekantrūs) klientai gali paslaugos ar prekės ieškoti kitur.

  1. Klientų atsiliepimai skatina pardavimus

Devyniasdešimt procentų vartotojų teigia, kad internetinės apžvalgos daro įtaką jų pirkimo sprendimams.

Kadangi potencialūs pirkėjai jau jūsų ieško internete, jūs turite įtraukti klientų atsiliepimus į savo svetainę, nes tai yra puikus būdas sužavėti potencialius klientus.

  1. Jūs kontroliuojate informaciją

Tiesa, kad negalite valdyti to, ką kiti sako apie jus socialinės žiniasklaidos kanaluose, tačiau galite paveikti visuomenės suvokimą sukurdami savo verslo istoriją savo interneto puslapyje.

Įmonės dienoraštis padeda verslo savininkams greičiau išsiųsti savo žinią, misiją ir asmenybę prieš savo tikslinę auditoriją nei spausdinti skelbimus ar brošiūras.

Be to, socialinės piktogramos, jungiančios „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir kitas tinklo platformas, palengvina dalijimąsi jūsų turiniu lankytojams, kuriems patinka tai, ką jie mato.

  1. Daugiau pasiekiamumo išleidžiant mažiau

Šiais laikais puslapio kūrimas nėra labai brangi paslauga. Vieną kartą sukūrus puslapį jūsų verslui ir jį prižiūrint išleisite kur kas mažiau nei kaskart spausdinant reklamines žinutes laikraščiuose, žurnaluose ar leidžiant savo reklamą televizijoje ar radijuje.

Be to interneto puslapis gali pasiekti kur kas didesnė klientų auditoriją ir paskatinti pardavimus puslapyje suteikus reikiamos informacijos iškart.

  1. Jums nereikia programavimo įgūdžių

Puslapio kūrimo specialistai jums gali sukurti svetainę, kurią bus nesunku administruoti ir prižiūrėti, apmokys jums ir suteiks naudingų įžvalgų. Todėl jums nereikės daugybės darbuotojų ar specialių žinių, kad jūsų įmonės informacija atsirastų internete.

Gan nesudėtingas svetainės administravimas padės jums atrodyti gerai tiek kompiuteryje tiek mobilioje aplinkoje ir tam nereikės skirti papildomai laiko.

  1. Dauguma jūsų konkurentų jau turi interneto puslapius

Galima teigti, kad visi vartotojai prieš pirkdami pirmiausia naršo internete ir domisi. Tai suprato nemažai verslų ir būtent dėl šios priežasties interneto puslapių kūrimas labai išpopuliarėjo ir galime stebėti kaip kasmet internete atsiranda vis daugiau įmonių, turinčių savo verslo puslapius.

Jei jūsų konkurentas turi interneto svetainę, tokią turite turėti ir jūs, tai sugebėsite konkuruoti ir klientui pasiūlyti geresnius pasiūlymus nei teikia konkurentas.

  1. Prieinama bet kuriuo paros metu

Niekas nenori dirbti naktį, tačiau yra nemažai žmonių, kurie naršo ar apsiperka būtent ne darbo valandomis. Turėdami interneto puslapį ar elektroninę parduotuvę galite parduoti ar suteikti informacijos apie save bet kuriuo paros metu ir visą darbą už jus nudirbs jūsų sukurta svetainė.

Internetinė parduotuvė gali reikšti dramatišką pardavimų padidėjimą, ypač kai atsižvelgiama į papildomus klientus, kurių neriboja geografija. Jūsų buvimas internete taip pat palaiko rinkodaros kampanijas, klientų aptarnavimą, ryšių su klientais kūrimą, prekės ženklo pripažinimą ir beveik visus kitus pajamų srauto elementus.

Derindami savo svetainę su rinkodaros įrankiais, pavyzdžiui, el. pašto rinkodara, galite pasiekti naujus klientus ir generuoti naujus pardavimus.

  1. Gausite nemokamos reklamos

Apsvarstykite tai: 81% vartotojų internete atlieka tyrimus prieš pirkdami. Tai reiškia, kad jie eina į „Google“ ir įveda vieną ar kelis raktinius žodžius.

Jei neturite savo verslui skirtos svetainės, tikimybė, kad pasirodysite paieškos variklio rezultatų puslapyje, yra lygi nuliui. Bet jei turite svetainę, galite ją optimizuoti paieškos varikliams, taip padidindami savo galimybes nemokamai pasirodyti „Google“ rezultatų viršuje, padidindami matomumą bei pasirodysite potencialiems klientams.

  1. Sukurkite puslapį savo darbuotojams

Interneto puslapį sukurti galima ne tik klientams, bet ir darbuotojams. Šiame puslapyje galite talpinti visą su darbu susijusią informaciją: mokymo medžiagą tvarkaraščius, informaciją apie šventes ir panašiai. Tokia patogiai pateikta informacija bus patogi naudoti bei darbuotojui gali suteikti papildomo pasitenkinimo.

  1. Parodykite produktus ir paslaugas

Galite ne tik demonstruoti savo produktus ar išsamiai išdėstyti savo paslaugas su gražiais vaizdais, bet ir pateikti trumpus vaizdo įrašų vadovus arba leisti atsisiųsti PDF instrukcijas, kad dvejojantiems klientams nebūtų priežasčių vykti pirkti kur nors kitur.

Kaip ir minėjome vis daugiau ir daugiau yra sukuriamų interneto puslapių, vis daugiau ir daugiau įmonių žengia pirmuosius žingsnius internete. Prisidėkite ir jūs. Tai nekainuos daug ir neatims daug laiko, o naudos iš to galite turėti didelės. Todėl keipkitės į mus ir mes jums padėsime!